Movies
Ratings
112
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0