Titles you rated
RiddickRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0