Titles you rated
Kiss Me at the Stroke of MidnightRated ★ 3.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 1.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
Penny PinchersRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0