Titles you rated
- Survival WeddingRated ★ 3.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 3.5
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 0.5
Miss TruthRated ★ 3.0
I've Fallen For YouRated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 4.5
- 恋愛体感ドラマ「快感ストロ ベリー~秘蜜の花園~」Rated ★ 2.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Lucky's First LoveRated ★ 4.0
Oh! My EmperorRated ★ 3.0
Meow, the Secret BoyRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0