Titles you rated
JumanjiRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5