Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
PrideRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0