Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
RememberRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 2.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0