Movies
Ratings
141
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0