Series
Ratings
21
SignalRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5