Series
Ratings
144
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0
New AmsterdamRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.0