Movies
Ratings
61
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5