Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5