Movies
Ratings
317
Notting HillRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5