Series
Ratings
60- Merry MaryRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5