Titles you rated
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5