Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0