Series
Ratings
47
Sonny BoyRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5