Movies
Ratings
353- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On MeRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0