Titles you rated
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.5