Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 2.5
Woman on the BeachRated ★ 2.0
Annie HallRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
Autumn in New YorkRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 2.5
Honokaa BoyRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
The Road HomeRated ★ 1.5
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 2.5- The LetterRated ★ 3.0
JudeRated ★ 2.5
Take the Money and RunRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5