Series
Ratings
62
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0