Movies
Ratings
31
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The 7th DwarfRated ★ 1.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0