Titles you rated
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0