Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5