Movies
Ratings
318
MoonlightRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5