Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Capturing the Killer NurseRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.5
LincolnRated ★ 4.0