Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0- Imposed PieceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 2.5
LizzieRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0