Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5