Movies
Ratings
1098
FracturedRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Somewhere In BetweenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
PolarRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
RomaRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5