Titles you rated
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0