Series
Ratings
12
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0