Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
TitansRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0