Series
Ratings
188
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 2.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 1.5
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 0.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0