Titles you rated
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5