Movies
Ratings
477
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0