Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
CountRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5