Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0