Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 1.0
Fire ForceRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 4.5