Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0