Movies
Ratings
507
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
BeatRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 1.5