Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
FleeRated ★ 3.5
An Autumn TaleRated ★ 4.0
LionRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Varda by AgnesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0