Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 0.5- Precious FamilyRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0