Titles you rated
Arlington RoadRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 2.0
EraserRated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 3.5
The Storm RidersRated ★ 2.0
Top StarRated ★ 1.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 2.0
The BeaverRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 1.5
The Family ManRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
16 BlocksRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 2.5