Titles you rated
SlitherRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
SphereRated ★ 3.5
RetroactiveRated ★ 4.0
All Cheerleaders DieRated ★ 2.0
Temptation of Eve: KissRated ★ 2.0
BlackjackRated ★ 2.5
Poison IvyRated ★ 2.5
Love ObjectRated ★ 2.5
Fatal AttractionRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.0
The CollectionRated ★ 3.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5