Movies
Ratings
210
BoyhoodRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5