Series
Ratings
28
Ahiru no SoraRated ★ 3.5
Ahiru no SoraRated ★ 3.5
DevsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0