Movies
Ratings
562
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
Close Range LoveRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
HomeRated ★ 4.0
Trolls HolidayRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0