Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0