Movies
Ratings
595
Tinker TickerRated ★ 4.0
The DealRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Wolf CreekRated ★ 2.5
Wolf Creek 2Rated ★ 2.5
Wrong Turn 6: Last ResortRated ★ 2.5
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 2.0
The Soul GuardiansRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
AzoomaRated ★ 2.5
The Raid 2Rated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 3.0
KisaragiRated ★ 3.0
SolaninRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Black MaskRated ★ 3.5- The SoloistRated ★ 2.5
- Kid CopRated ★ 3.5