Movies
Ratings
208
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0